GÜVENLİK KÜLTÜRÜMÜZ

surdurulebilirlik_2

Sosyal Amacımız

Her gün harika yemeklerin, harika hizmetlerin ve harika deneyimlerin herkesin gününü değiştirecek güce sahip olduğunu bizzat görüyoruz. Ülkenin her yerinde, harika insanlarımız olağanüstü yemek deneyimleri yaratıyor, şirket ve fabrika çalışanlarına doyurucu yiyecekler hazırlıyor, öğrencilere dengeli öğünler yaratıyor, hastalara sağlıklı menüler sunuyor.

Milyonların refahını geliştirmek ve herkesin gününü biraz daha parlak hale getirmek/iyileştirmek için hizmetler sunma fırsatına sahibiz. Ve tüm bunları sorumlu bir şekilde yapmaya kararlıyız. En üst düzeyde güvenlik sağlamak, daha sağlıklı yaşamlar için daha sağlıklı yiyecekler yaratmada aktif rol almak, çevreyi korumak, temel kaynakları dikkatli bir şekilde yönetmemizi sağlamak, sürdürülebilir kaynak sağlamak ve atıkları azaltmak işimizin temeli.

Sosyal Amaç stratejimizi üç öncelik üzerine inşa ettik: İnsanlar, güvenlik ve sürdürülebilirlik. Bu önceliklerin her biri, gelişmiş bir etki yaratabileceğimiz ve en fazla faydayı sağlayabileceğimiz alanlardır.

Müşterilerimize ve tüketicilerimize mükemmel hizmet sunma konusunda çalışanlarımıza güveniyoruz. İşte bu nedenle onların işlerinde uzman kişiler olmalarını önemsiyoruz. Stratejimiz; farklı özelliklere sahip kişilerden oluşan iş gücümüzdeki her bir bireyin kendisi olmasını sağlayan ve çeşitlilikten beslenen bir kurum olarak, çalışanlarımızın kariyerlerinde de eşit kariyer fırsatları sunmaktır.

Güvenlik, yaptığımız her işte önceliğimizdir. Çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tüketicilerimizi güvende tutmak işimiz için büyük önem taşıyor. Çalışma ortamında kaza ve yaralanma riskini en aza indirmeye ve en yüksek gıda güvenliği standartlarını sürdürdüğümüzden emin olmaya büyük özen gösteriyoruz. Her en iyi uygulamanın bizim için standart bir uygulama olmasını istiyoruz.

Güvenlik performansımız sürekli gelişmeye devam ediyor. Kendimize ve birbirimize özen göstermenin bizi hem kişisel hem de gıda güvenliği açısından küresel performansımızı daha da iyileştirmeye sevk edeceğine inanıyoruz.

Güvenliği çok ciddiye alan bir kültür yaratmak ve çalışanlarımızı, korumaya odaklanan davranışları benimsemeleri için eğitmek adına sürekli çalışıyoruz.

İş Sağlığı Ve Güvenliği Politikamız
Gıda Güvenliği Politikamız

Dünyanın en büyük yemek hizmeti şirketi olarak, hem insanlar hem de çevre üzerinde olumlu bir etki yaratma konusunda desteğe, uzmanlığa ve fırsata sahibiz. Hem işimize hem de daha geniş bir topluluğa daha fazla olumlu etki yapabileceğimiz üç öncelikli alana odaklanmayı seçtik: Sağlık ve Refah, Çevresel İyi Uygulamalar, Daha İyi Bir Dünya.