Gizlilik Tercihleri

Websitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması ve performansın optimize edilmesi için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın.

SEKTÖRLER

Müşteri ve misafirlerimize daha yakın olmak, ihtiyaç ve taleplerini daha hızlı ve iyi anlayabilmek için yemek ve destek hizmetlerimizi sektörlere göre yapılandırıyoruz.

Biz buna, benzersiz markalardan oluşan bir portföy aracılığıyla sunduğumuz sektörelleştirme diyoruz. Böylelikle kuruma özgü, yenilikçi, uygun maliyetli ve değer katan hizmetler sunabiliyoruz.

Markalarımızla, İş Merkezleri ve Endüstriyel Tesisler, Hastaneler ve Eğitim sektörlerinde hizmet veriyoruz.

Müşterilerimiz, motive ve iyi eğitilmiş saha ekiplerimizden mümkün olan en iyi günlük hizmeti alırken, ayrıca yetenekli Sağlık, Güvenlik ve Çevre (SGÇ) ekiplerimizden, kalifiye diyetisyenlerimize ve ödüllü şeflerimize kadar çok çeşitli uzmanların da desteğini alırlar. Tüm çalışmalarımız, gıda yeniliği konusunda tutkulu, teklifimizi taze, eğlenceli ve güncel tutmaya kendini adamış, proaktif bir küresel ekip tarafından desteklenir.

İŞ MERKEZLERİ & ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Ülkemizin dört bir yanındaki binlerce şirkette lezzetli, sağlıklı ve dengeli yiyecekleri paylaşmak için çalışanları bir araya getiriyoruz. Fiyat, seçenek ve harika bir yemek deneyimi sunma konusunda benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için her müşterimizle yakın temasta çalışıyoruz.

HASTANELER

Besinlerin iyileşme süreci üzerindeki olumlu etkisini biliyor, hastaların iyileşmesine ve personelin motive edilmesine yardımcı oluyoruz.

EĞİTİM

İlköğretimden üniversiteye kadar, akademik başarıyı en üst düzeyde desteklemeye yardımcı olan yenilikçi ve besleyici yemek çözümleri sunuyoruz. Öğrencilere, sağlıklı beslenmenin lezzetli ve eğlenceli olabileceğini göstermeye çalışıyoruz.