HİZMETLERİMİZ

Küresel gücümüzü yerel ekiplerle birleştirerek mükemmel hizmet çözümleri yaratmak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

Her gün milyonlarca insana lezzetli ve besleyici yiyecekler sunuyor, bulundukları yerlerin temizliği, güvenliği ve bakımı için en özel çözümleri oluşturuyoruz. İşimize değer veriyor, iş merkezlerinden fabrikalara, hastanelerden okullara kadar ülke çapında binlerce noktada faaliyet gösteriyoruz.

“Sektörelleştirilmiş bir yaklaşımı benimsiyor, müşterilerimizin ve tüketicilerimizin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış hizmetlerimizi sunuyoruz.”

YEMEK HİZMETLERİ

Her müşterinin kendine özgü yiyecek talepleri vardır. Farklı yapılara sahip ve farklı taleplerde bulunan müşterilerimizin her birini mükemmel bir hizmetle ve en üst seviyede misafirperverlikle ağırlıyoruz. Çünkü biz, lezzetleri ve insanları güzel anları paylaşmak için bir araya getirmeyi seviyoruz.

DESTEK HİZMETLERİ

Yaptığımız işteki tutarlılık ve sıkı çalışmamız sayesinde, müşterilerimiz kendi temel işlerine odaklanabiliyor, dış kaynak kullanımının sunabileceği finansal ve stratejik avantajlarla tekli, çoklu veya tamamen entegre çözümlerden yararlanabiliyorlar.