İş hayatına tat katıyoruz.

Web Sitesini Ziyaret Edin

Dünya lideri yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı olan Compass Group PLC’nin bir parçasıyız. Her sektörden her ölçekte şirkete, modern yiyecek ve içecek hizmetleri sunarken, personel yemekhanelerinden kantinlere, toplantı salonlarından yönetici yemek odalarına kadar servis sağladığımız her ortama olağanüstü yaratıcılığımızı, yeteneğimizi, stilimizi ve misafirperverliğimizi getiririz.

Eurest Hakkında

Geniş yiyecek ve içecek hizmetleri çözümlerimiz ve sunumlarımız sayesinde, ister resmi bir yemek olsun, ister ayaküstü atıştırmalık, isterse kahve ya da el yapımı hamur işi olsun, her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Tarladan çatalınıza kadar tüm aşamalarda tazelik, damak tadı ve kalite arzusuyla hizmet ve değer sunmak, birinci önceliğimiz.

Sizin için önemli olan bizim için de önemlidir. Bu yüzden yemek hizmetlerimizde “herkese uyacak” genel çözümler peşinde koşmuyoruz. Biz, sizin için neyin önemli olduğunu, sizin ve çalışanlarınızın ne istediğini göz önünde bulunduruyor ve doğru ekiple, doğru fiyata, doğru yemeği sunmak için doğru çözümler üretiyoruz.

Dahası, eğer ilk günden itibaren güveninizi kazanmak istiyorsak, bu yaklaşımın sürekliliğini koruyarak her gün sağlamamız gerektiğini biliyoruz.

Müşterilerimize , yiyecek ve içecek hizmetleriyle ilgili beklentilerinden en önemli unsurların hangileri olduğunu sorduk ve onların olmazsa olmaz dediklerini “En Önemli 10 Kriter” olarak belirledik. Tüm bu kriterleri sağlamak konusunda kendimize güveniyor ve şirketinize hizmet sağlamak için görüşürken bu 10 maddenin altını çiziyoruz.

Mükemmel Yemek

Harikulade yemekler; işte biz buyuz. Çünkü bizim için mükemmel yemek, günü muhteşem bir hale getirmeli, yemek saatlerini unutulmaz yapmalı ve insanların yüzünü güldürmeli.

Mükemmel Ekip

Konu mükemmel yemeğe geldiğinde, en eşsiz malzememiz ekibimizdir. Başarımız, en ön cephede her şeyi gerçekleştiren şeflerimizden, genel tabloyu planlayıp uygulamaya koyan idari ekibimize kadar tüm çalışanlarımıza bağlıdır.

Mükemmel Hizmet

Mükemmel bir şekilde servis edilmeyen güzel bir yemek, sıradan bir yemektir. Göz alıcı bir hizmet, yiyecek ve içecek deneyimimizin tipik bir parçasıdır. Güne gözle görülmeyen fakat en temel çeşnimiz olan ‘sevgimizi’ katarak başlar, sıradan bir günü unutulmaz bir ana dönüştürebiliriz.

Verimli Maliyet

Fiyat, sizin için de bizim için de son derece önemlidir. Doğru hizmet için doğru fiyatı sunmak, kalıcı bir iş ilişkisinin temelini oluşturur.

Coğrafi Dağılım

Dünya çapındaki pazar liderliğimizin sonucu olarak elde ettiğimiz satın alma gücümüz, nerede olursa olsun tüm müşterilerimize fayda sağlar.

Yerel Varlığımız

Global hareket etsek de, yerel düşünürüz. Yerel ihtiyaçlara, damak tadına ve tercihlere yönelik net bir içgörü sahibi olmamız, özel taleplerinize yanıt verebilmemizi sağlar.

İstikrar

İşlerin yolunda gitmesi, hikayenin sadece yarısıdır. Hizmetlerimizi her gün istikrarlı olarak yüksek standartlarda sunuyor olmamız, asla bir tesadüf değildir.

Güvenli Hizmet

Sağlık, güvenlik ve çevreye ilişkin kültürel programımızın yanı sıra, gıda güvenliği, çevre yönetimi ve SGÇ eğitim programlarımız, tüm ekibimizin pozitif güvenlik davranışları edinmesini sağlar.

Sağlık ve İyi Yaşam

Sağlık ve iyi yaşam, işimizin tam kalbindedir. Hazır yemek firmalarının insanları sağlıklı ve dengeli beslenmeye teşvik etmede ve bu konuda yardımcı olmada önemli bir rolü olduğuna inanırız.

Sizi Anlıyoruz

Temel değerlerinizi, bireysel isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak için, işletmenizin özüne inmeye çalışarak, iş sürecimizi motive ederiz.

İŞ MERKEZLERİ & ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Ülkemizin dört bir yanındaki binlerce şirkette lezzetli, sağlıklı ve dengeli yiyecekleri paylaşmak için çalışanları bir araya getiriyoruz. Fiyat, seçenek ve harika bir yemek deneyimi sunma konusunda benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için her müşterimizle yakın temasta çalışıyoruz.

HASTANELER

Besinlerin iyileşme süreci üzerindeki olumlu etkisini biliyor, hastaların iyileşmesine ve personelin motive edilmesine yardımcı oluyoruz.

EĞİTİM

İlköğretimden üniversiteye kadar, akademik başarıyı en üst düzeyde desteklemeye yardımcı olan yenilikçi ve besleyici yemek çözümleri sunuyoruz. Öğrencilere, sağlıklı beslenmenin lezzetli ve eğlenceli olabileceğini göstermeye çalışıyoruz.