Gizlilik Tercihleri

Websitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması ve performansın optimize edilmesi için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın.

SAĞLIK SEKTÖRÜNE KALPTEN HİZMET SUNUYORUZ

Sağlık sektörüne hizmet veren bir marka olarak müşterilerimize profesyonel, sürdürülebilir ve uygun maliyetli hizmetler sunmakla kalmıyor aynı zamanda bu hizmetleri tutarlı ve güvenli şekilde sunmaya odaklanıyoruz.

Müşterilerimiz Eurest’in, sağlık sektöründe yiyecek & içecek ve destek hizmetleri sunan en büyük tedarikçisi olduğunu bilmenin rahatlığını yaşarlar. Sağlık sektöründeki temel başarı faktörlerini çok iyi anladığı için Eurest değerli bir iş ortağıdır ve bu zorlukların üstesinden gelmek için de yenilikçi çözümler geliştirir ve sunar.

Size verdiğimiz hizmetlerde küresel deneyime dayanan benzersiz sektör bilgimizi kullanır, güvence ve danışmanlık sunan, konusunun uzmanı ekiplerimizle çalışarak ve destek hizmetler yönetimini ileriye taşıyan teknolojik yatırımlarımızla sağlık sektöründe fark yaratırız. Sağlığınızın değerini bildiğimizden tüm standartlarımızı en yüksek seviyede tutar ve her zaman tutarlılık sağlamaya özen gösteririz. Tek elden yürüttüğümüz projelerimizle tek iletişim noktanız haline gelirken maliyet verimliliği sağlar ve ödediğiniz hizmet bedelinin gerçek değerini almanız için çalışırız. Müşterilerimizin itibarını kendi itibarımız gibi görüp onlar için en iyisini yapmayı hedefler, çevreye gösterdiğimiz saygıyla en doğal projelerimizi gerçekleştiririz.

İhtiyacınız olan ister tekli ister çoklu hizmet çözümleri olsun, hizmet yelpazemiz gün boyunca size yardımcı olur ve esas işinize odaklanmanızı sağlar.

Kişiye özel diyet menüler, refakatçi ve personel yemeği, oda servisi ve kafe işletimi gibi birçok farklı hizmeti başarıyla vermemizdeki neden, hastane yemekleri konusundaki bilgi birikimimiz ve tüm yöneticilerimiz ile kilit personellerimizin sağlık sektöründe uzmanlaşmış olmasıdır.

Hasta Yemekleri

Bir hasta hastaneye yattığında, yediği yemek günün önemli bir kısmı haline gelir. Öte yandan beslenme hasta tedavisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Doğru hastaya doğru yemeğin verilmesi için özel bir yazılım kullanıyor, el terminalleri ile eşleştirme yapıyoruz.

Hastalık koşullarına ve önerilen tedavi biçimine uygun menülerimiz, pişirme teknikleri konusunda eğitimli personellerimiz tarafından hazırlanıyor. Hazırlık ve pişirme süreçlerinde yiyeceklerin besin kayıpları minimum düzeyde tutularak tüketilecek besinden maksimum gereksinim sağlanmasını hedefliyoruz.

Personel Yemeği

Personellerin ihtiyaç duyduğu besin gereksinimlerinin karşılanması ve onlara keyifli bir yemek molası yaşatması için yüksek kaliteli, sağlıklı, besleyici ve dengeli yiyecek seçenekleri sunuyoruz.

Oda Servisi

Günün her saatinde, hasta refakatçilerine özel ilgi sunmak için tasarlanan oda servisi menüsünde her damak tadına uygun alternatifler sunuyoruz.

Hastane Kafeterya Alanları

Hastane kafeteryaları farklı geçmişlerden gelen çalışanları, hastaları ve ziyaretçileri bir araya getiren yerlerdir; sadece yiyecek ve içecek tüketilen yerler olmaktan öte, aynı zamanda sosyalleşme ve dinlenme için de önemlidir. Hastane ortamında kafe deneyimini daha da ileri seviyeye taşımak, öncelik verdiğimiz konulardan biridir.