Gizlilik Tercihleri

Websitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması ve performansın optimize edilmesi için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın.

EUROSERVE GÜVENLİK

Değer verdiğiniz her şey için...

Web Sitesini Ziyaret Edin

Dünya lideri yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı Compass Group PLC’nin bir parçası olan Euroserve Güvenlik, sizin, çalışanlarınızın ve misafirlerinizin konforu için tecrübe ve özen ile uluslararası “know how”ı lokal anlayışla birleştirerek, her sektörden her ölçekte şirkete modern ve teknolojik entegre çözümler sunan özel güvenlik hizmetleri sağlayıcısıdır.

Euroserve Güvenlik Hakkında

Güvenlik hizmetlerinin birbirinden farklı iki yönü vardır. Bunlardan biri, resepsiyonda gündüz vakti ihtiyaç duyduğunuz dostane 'tanış ve selamla' yaklaşımı ve günlük sorunlarla başa çıkma becerisidir. Diğeri, potansiyel tehditleri tespit etmek ve bunları hızlı bir şekilde çözmek için gereken fiziki güvenlik, gelişmiş gözetim ve alarm yanıtıdır.

Bu, günün farklı zamanları için farklı stillere, eğitimlere ve yaklaşımlara sahip farklı görevliler anlamına gelir. Ayrıca fiziki güvenlik, mobil yanıt ve güvenlik sistemlerinin etkili bir karışımı ile mükemmel bir senkronizasyonu gerektirir.

Euroserve Güvenlik olarak en etkili çözümleri, teknolojinin gücünü kullanarak kapsamlı ve uygun maliyetlerle sunuyoruz. Caydırıcı fiziksel mevcudiyet sağlamak ve bir güvenlik ihlalini önceden karşılamak için CCTV ve alarm sistemlerinden gelen çapraz referans verileri kullanıyoruz. Herhangi bir tehdidin risk düzeyini artırmadan verimliliği artırmak için uzaktan veya mobil izlemeyi tercih ediyoruz.

Her şey, güvenliği etkileyebilecek çok yönlü bir denetim ve risk değerlendirmesi dahil olmak üzere, müşterimizin işini net bir şekilde anlamakla başlar. Ayrıca dış çevreye, yerel demografiye ve geçmiş verilere de bakıyoruz. Her faaliyet için doğru, gerçek zamanlı veriler elde ediyor, böylece güvenlik hizmeti performansını ölçümleyebiliyoruz. Daha da önemlisi, müşteri ortaklarımız, çalışanları ve ziyaretçileri için daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak gönül rahatlığı sağlıyoruz.

Euroserve Güvenlik, Sofra/Compass Group Türkiye güvencesi ve çeşitli talepler doğrultusunda özelleştirilmiş hizmet stratejileri ile güvenlik ihtiyaçlarınız için size en uygun hizmetleri sunar. Bünyesinde bulundurduğu birimleri, alanlarında eğitimli uzman personelleri ve teknolojik donanımlarıyla takım çalışmasını önceliğine alarak, koruma ve güvenlik alanlarında profesyonel bir güvenlik sistemi sağlar.

Bizim için işimizin temelinde insan yer alır. Konusunda eğitimli uzman güvenlik personellerimiz ile müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet, emniyetli bir ortam, risk uzaklaştırıcı stratejiler ve çözümler sunduğumuz programlarımız ve güçlü yönetim sistemlerimiz bizi hizmette mükemmeliyetçi, sektörde öncü ve tercih edilebilir konuma getirdi.

İlk izlenimin önemli olduğunu biliyoruz. Güvenlik personelleri genellikle iş yerinize gelen konuklarınızın ilk iletişim noktalarıdır. Ekibin, müşterilerinize doğru imajı yansıtması büyük önem taşır. Bu nedenle, güvenlik ekiplerinin işe alım ve eğitimlerini konuk karşılama ve ağırlama standartlarımız çerçevesinde gerçekleştiririz.

Denetim ve kontrol güvenliğin temel taşlarındandır. İşinizi yaparken içinizin rahat olması için her zaman hareket halinde olan ekibimiz belirli aralıklarla yaya ya da motorlu olarak önceden belirlenmiş tüm noktaları kontrol eder. İşyerinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en etkili vardiya modelini geliştirir, haftanın 7 günü 24 saat güvenlik sağlarız.

Güvenliğiniz için en son teknolojilerden yararlanıyoruz. Son teknoloji ürünü araçlarımızı ve entegre yönetim süreçlerimizi kullanarak sizin için sürdürülebilir hizmet çözümleri üretiyoruz.

Sektördeki 20 yıllık deneyimimizi ve uzmanlığımızı sizlere danışmanlık hizmetlerimizle sunuyoruz. Güvenlik hizmetlerini yalnızca personel ve son teknoloji ürünleri temin ederek sağlamanın yeterli olmadığını biliyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizi risk analizi ve acil durum yönetim sistemi olmak üzere 2 ana başlıkta sunuyoruz.

ELEKTRONİK DEVRİYE VE DENETLEME SİSTEMİ EUROSERVEYE

İyi bir denetim; zamanında, doğru koşullar ve ekipmanla şeffaf olarak yapılmalıdır. Tüm güvenlik anlaşmalarının kusursuz yerine getirilmesini sağlamak amacıyla düzenli olarak denetlenen, proaktif ve titiz bir hizmet veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz, eğitimli uzman ekibimiz, şeffaf ve anında görüntüleme sağlayan yazılımımızla bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Nitelikli yazılımımız EuroservEYE ile işletmenize anlık senkronize, istediğiniz an denetlenebilir bir güvenlik ağı sunuyoruz.