Köklerimizde 25 yıllık deneyim var.

2019 yılında dünya lideri yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı Compass Group PLC’nin bir parçası olan Turkaş, bugün profesyonel ve deneyimli çalışan kadrosu ile binlerce kişiye, taşıma ve yerinde üretim yemek hizmeti veriyor.

Turkaş Hakkında

Çeyrek asırlık deneyimimizi, işinde uzman ve yetkin kadromuzu ve teknolojik alt yapımızı Compass Group’un uluslararası birikimi ve gücüyle birleştirdik. Önceliklerimiz olan müşteri memnuniyeti, sağlıklı menüler ve hijyene odaklanarak hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz.

Tüm özel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizle takımınızın bir parçası olarak hareket ediyor, taşıma yemek hizmetinden yerinde üretim yemek hizmetine, davet ve organizasyon hizmetlerinden danışmanlık hizmetlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İŞ MERKEZLERİ & ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Ülkemizin dört bir yanındaki binlerce şirkette lezzetli, sağlıklı ve dengeli yiyecekleri paylaşmak için çalışanları bir araya getiriyoruz. Fiyat, seçenek ve harika bir yemek deneyimi sunma konusunda benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için her müşterimizle yakın temasta çalışıyoruz.

HASTANELER

Besinlerin iyileşme süreci üzerindeki olumlu etkisini biliyor, hastaların iyileşmesine ve personelin motive edilmesine yardımcı oluyoruz.

EĞİTİM

İlköğretimden üniversiteye kadar, akademik başarıyı en üst düzeyde desteklemeye yardımcı olan yenilikçi ve besleyici yemek çözümleri sunuyoruz. Öğrencilere, sağlıklı beslenmenin lezzetli ve eğlenceli olabileceğini göstermeye çalışıyoruz.