DESTEK HİZMETLERİ

Destek hizmetlerimizi, müşterilerimizin işlerini kolaylaştıran ve sürekli kendini geliştiren bir yaklaşımla uyguluyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmet çözümünü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, esnekliğe, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya ve konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız her şeyi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve beklentilerini gerçekleştirmek için yapıyoruz.

Yaptığımız işteki tutarlılık ve sıkı çalışmamız sayesinde, müşterilerimiz kendi temel işlerine odaklanabiliyor, dış kaynak kullanımının sunabileceği finansal ve stratejik avantajlarla tekli, çoklu veya tamamen entegre çözümlerden yararlanabiliyorlar.

DAHA İYİ ÇALIŞMA ORTAMI DENEYİMLERİ İÇİN E-DESK İLE TESİSİNİZE KESİNTİSİZ ERİŞİM

Dijitalleşme, stratejimizin önemli bir parçası. Her zaman müşterilerimize değer katan ve işleri kolaylaştıran yeni dijital çözümler oluşturuyoruz. Tesis işletim hizmetlerimizi E-DESK uygulaması ile sunarak raporlarken aynı zamanda hizmet kalitesini arttırıp, zamandan ve masraftan tasarruf ediyoruz. Müşterilerimiz gerçek zamanlı olarak çalışan E-DESK uygulaması ile tesis bünyesindeki tüm gelişmelerden anında haberdar olurken, ekibimiz de uygulama üzerinden planlanan görevleri kolaylıkla gerçekleştiriyor ve tek bir düğmeyle müşterilerimize raporluyor.