Gizlilik Tercihleri

Websitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması ve performansın optimize edilmesi için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın.

sofra grup

SpeakUp, Seni Dinliyoruz portalını ziyaret edin

Compass Group'ta çalışanlarımız ve kültürümüz ile yaptığımız işte ve dünya çapında milyonlarca tüketiciye verdiğimiz hizmetlerde fark yaratıyoruz.

Açıklık, Sorumluluk ve Dürüstlük ilkelerine dayalı bir bütünlük kültürüne değer verir, onu geliştirir ve Değerlerimiz, Compass Grubu İş Ahlakı Tüzüğü, Compass Grubu Etik Kuralları ve SpeakUp! Seni Dinliyoruz Politikamız ile yürürlükteki tüm yasalara uyumlu olarak yüksek etik standartlarımızı destekleriz.

Compass’ın işine ilgi duyan ve herhangi bir şey doğru gelmediğinde veya olası suistimaller veya İş Ahlakı ve Etik Kurallarımız ile tutarsız olanlar da dahil olmak üzere diğer uygunsuz koşullar veya davranışlar hakkında endişeleri olan herkesi Sesini Duyurmaya teşvik ediyoruz. Buna sağlık, güvenlik ve çevre, taciz, insan hakları, rüşvet ve yolsuzluk, rekabete aykırı davranış, hırsızlık ve dolandırıcılık, finansal veya diğer raporlama usulsüzlükleri ve genel olarak ticari dürüstlük konularını içeren endişeler dahildir.

SpeakUp! Seni Dinliyoruz Programı Hakkında

Türkiye yönetiminden bağımsız olarak, Compass Group Etik ve Dürüstlük ekibi tarafından yönetilmektedir. Compass Grup'un herkes tarafından erişilebilen, yılın 365 günü 7 gün 24 saat kullanılabilen ve herhangi bir kurumdan bağımsız, ilgili ve güvenilir profesyonellerden oluşan özel bir ekip olan Compass Group Etik ve Dürüstlük (E&I) tarafından yönetilen gizli raporlama programıdır.

Bu endişelerin yanlış veya temelsiz olduğu ortaya çıksa bile, endişelerinizi iyi niyetle dile getirebileceğiniz konusunda sizi temin etmek istiyoruz. Daha fazla ayrıntı için, SpeakUp! Seni Dinliyoruz Politikamıza bakın.

Doğru gelmiyorsa ‘’içgüdülerinizi takip edin’’ ilkesinin arkasındayız.

SpeakUp! Seni Dinliyoruz programı size bir seçenek sunar, bir raporu gizli veya isimsiz olarak göndermek size kalmış ancak sağlanan bilgilerin ve anonimlik hakkının yerel yasalara tabi olabileceğini bilmek önemlidir.

Endişeleriniz çok önemli – seni dinlemek için buradayız.

Kendinizi bir ikilemde veya zor bir durumla karşı karşıya bulursanız, tavsiye almak ve sesinizi duyurmak için seçenekleriniz olduğunu lütfen unutmayın.

Dürüstlük her zaman rehberiniz olsun.